Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DandyJ
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
89 Akira (1988) - Aug 13, 2007
92 The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007
94 Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007
93 The Breakfast Club (1985) - Aug 13, 2007
100 Clerks (1994) - Aug 13, 2007
70 Cube (1997) - Aug 13, 2007
85 Dark City (1998) - Aug 13, 2007
90 Dogma (1999) - Aug 13, 2007
80 Edward Scissorhands (1990) - Aug 13, 2007
92 Fight Club (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DandyJ. Why not go rank more films, then come back and check it out again?