![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DanielRie | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Netherlands
|

| 72 | Paranormal Activity (2009) - Nov 28, 2009 |
| 62 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Nov 01, 2009 |
| 89 | Psycho (1960) - Oct 10, 2009 |
| 64 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Oct 10, 2009 |
| 64 | The Others (2001) - Oct 10, 2009 |
| 58 | Clerks (1994) - Oct 10, 2009 |
| 74 | Without a Paddle (2004) - Oct 10, 2009 |
| 58 | The Matrix Revolutions (2003) - Oct 10, 2009 |
| 62 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Oct 10, 2009 |
| 68 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Oct 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |