Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Danielle14
Movie Buff - 266 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2009
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
89 Save the Last Dance (2001) - Jun 19, 2009
92 The Santa Clause (1994) - Jun 19, 2009
95 Shrek 2 (2004) - Jun 19, 2009
95 The Cider House Rules (1999) - Jun 19, 2009
95 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jun 19, 2009
82 Wimbledon (2004) - Jun 19, 2009
91 Lucky Number Slevin (2006) - Jun 19, 2009
82 The Nanny Diaries (2007) - Jun 19, 2009
90 Charlie's Angels (2000) - Jun 19, 2009
95 The Iron Giant (1999) - Jun 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Danielle14. Why not go rank more films, then come back and check it out again?