![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DanielleO | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2010
Location: USA
|

| 88 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Mar 05, 2010 |
| 90 | The Mexican (2001) - Mar 05, 2010 |
| 95 | Avatar (2009) - Mar 05, 2010 |
| 95 | The Notebook (2004) - Mar 05, 2010 |
| 70 | 50 First Dates (2004) - Mar 05, 2010 |
| 88 | A Beautiful Mind (2001) - Mar 05, 2010 |
| 85 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Mar 05, 2010 |
| 45 | Zoolander (2001) - Mar 05, 2010 |
| 75 | Lars and the Real Girl (2007) - Mar 05, 2010 |
| 70 | Yes Man (2008) - Mar 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |