Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dannyeu
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2009
Location: Brazil
Recent Rankings
85 The Wrestler (2008) - Apr 18, 2009
100 Only Angels Have Wings (1939) - Mar 05, 2009
100 Andrei Rublev (1966) - Mar 05, 2009
100 Stalker (1979) - Mar 05, 2009
90 City of God (2003) - Mar 05, 2009
95 The Godfather (1972) - Mar 05, 2009
95 Godfather (1991) - Mar 05, 2009
95 Revolutionary Road (2008) - Mar 05, 2009
90 Gran Torino (2008) - Mar 05, 2009
100 Fight Club (1999) - Mar 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dannyeu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?