Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Darbicus
Celluloid Junkie - 4927 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Message Sent!
500 characters left
Bio: You REALLY don't want to know....
Recent Rankings
80 Cross of Iron (1977) - Dec 10, 2011
75 Neighbors (1920) - Dec 07, 2011
75 The Soul of Youth (1920) - Dec 07, 2011
60 Convict 13 (1920) - Dec 07, 2011
65 Tomboy (2011) - Dec 02, 2011
90 Take Shelter (2011) - Dec 02, 2011
85 Hôtel du Nord (1938) - Dec 02, 2011
90 Mysteries of Lisbon (2010) - Nov 28, 2011
75 The Muppets (2011) - Nov 28, 2011
70 Domestic Violence (2001) - Nov 28, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Darbicus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?