![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Darder | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2006
Location: USA
|

| 90 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Die Hard 2 (1990) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 90 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Swiss Family Robinson (1960) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Beverly Hills Cop (1984) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Sahara (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Batman Forever (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |