![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DariMan | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 59 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Forgotten (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Galaxy Quest (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |