Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Darkhelia
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2011
Location: Kocaeli, izmit, Turkey
Recent Rankings
100 The Shawshank Redemption (1994) - Feb 24, 2011
60 The Next Three Days (2010) - Feb 24, 2011
60 Dreamcatcher (2003) - Feb 24, 2011
85 The Green Mile (1999) - Feb 24, 2011
75 Happy Feet (2006) - Feb 24, 2011
70 The Departed (2006) - Feb 24, 2011
85 The Matrix Revolutions (2003) - Feb 24, 2011
80 Top Gun (1986) - Feb 24, 2011
60 Daredevil (2003) - Feb 24, 2011
60 Corpse Bride (2005) - Feb 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Darkhelia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?