![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Darknes | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2010
Location: Chicago, Illinois, USA
|

| 25 | Fools Rush In (1997) - Aug 29, 2010 |
| 75 | Jurassic Park (1993) - Aug 29, 2010 |
| 100 | Mission: Impossible (1996) - Aug 29, 2010 |
| 60 | Knocked Up (2007) - Aug 29, 2010 |
| 50 | The Graduate (1967) - Aug 29, 2010 |
| 0 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Aug 29, 2010 |
| 75 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 29, 2010 |
| 100 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 29, 2010 |
| 60 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Aug 29, 2010 |
| 0 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Aug 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |