Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Daro
Cinema Addict - 1107 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2008
Location: Skopje, Republic of Macedonia, Macedonia
Message Sent!
500 characters left
Bio: MAD FOR MOVIES !!!
Recent Rankings
78 Slumdog Millionaire (2008) - Oct 05, 2010
80 Up (2009) - Oct 05, 2010
74 Dear John (2010) - Oct 05, 2010
73 Beverly Hills Ninja (1997) - Oct 05, 2010
67 The First Wives Club (1996) - Oct 05, 2010
80 Burn After Reading (2008) - Dec 07, 2009
41 Meet the Spartans (2008) - Dec 07, 2009
94 Spirited Away (2002) - Dec 07, 2009
74 Baby Mama (2008) - Dec 07, 2009
52 Race to Witch Mountain (2009) - Dec 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Daro. Why not go rank more films, then come back and check it out again?