![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DarthTyranus | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2011
Location: Brazil
|

| 90 | Being There (1979) - May 27, 2011 |
| 5 | A Serbian Film (2010) - May 24, 2011 |
| 90 | The Red Violin (1998) - May 24, 2011 |
| 88 | The African Queen (1951) - May 24, 2011 |
| 76 | Scream 3 (2000) - May 24, 2011 |
| 82 | Scream 2 (1997) - May 24, 2011 |
| 90 | Scream (1996) - May 24, 2011 |
| 5 | Saw: The Final Chapter (2010) - May 24, 2011 |
| 10 | Saw VI (2009) - May 24, 2011 |
| 15 | Saw V (2008) - May 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |