![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Darth M | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2009
Location: Rochester, Kent, UK
|
|
Message Sent!
Bio: Owner/Editor in Chief of www.cpcmovies.com
| |

| 10 | The Sixth Sense (1999) - Apr 19, 2009 |
| 0 | Catwoman (2004) - Apr 19, 2009 |
| 2 | Deep Cover (1992) - Apr 19, 2009 |
| 0 | The Happening (2008) - Apr 19, 2009 |
| 97 | WALL·E (2008) - Apr 19, 2009 |
| 88 | Empire Records (1995) - Apr 19, 2009 |
| 89 | Gremlins (1984) - Apr 19, 2009 |
| 93 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Apr 19, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Apr 19, 2009 |
| 94 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Apr 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |