![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Darthelas | |
![]() |
Movie Buff - 466 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2007
Location: USA
|

| 92 | The Bourne Ultimatum (2007) - Mar 25, 2009 |
| 72 | Wanted (2008) - Mar 25, 2009 |
| 83 | Quiz Show (1994) - Jul 14, 2007 |
| 69 | The Producers (1968) - Jul 14, 2007 |
| 64 | Ghost World (2001) - Jul 14, 2007 |
| 49 | Gone with the Wind (1939) - Jul 14, 2007 |
| 65 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jul 14, 2007 |
| 67 | Father of the Bride (1991) - Jul 14, 2007 |
| 71 | For a Few Dollars More (1965) - Jul 14, 2007 |
| 50 | Days of Thunder (1990) - Jul 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |