Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Darvid
Movie Buff - 363 Films Ranked
Member Since: Mar 8, 2009
Location: Medina, Ohio, USA
Recent Rankings
100 Body of Lies (2008) - Mar 15, 2009
100 Fun with Dick and Jane (2005) - Mar 13, 2009
80 Murder Party (2007) - Mar 13, 2009
75 The Substitute (2007) - Mar 13, 2009
100 The Sum of All Fears (2002) - Mar 13, 2009
95 The River Wild (1994) - Mar 11, 2009
95 The Replacements (2000) - Mar 11, 2009
100 Cats & Dogs (2001) - Mar 11, 2009
90 George of the Jungle (1997) - Mar 11, 2009
100 The Cable Guy (1996) - Mar 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Darvid. Why not go rank more films, then come back and check it out again?