Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dave
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2007
Location: USA
Recent Rankings
90 Julien Donkey-Boy (1999) - Jan 07, 2008
91 Juno (2007) - Dec 28, 2007
62 Batman Begins (2005) - Dec 06, 2007
75 Dig! (2004) - Dec 01, 2007
54 RoboCop 3 (1993) - Nov 30, 2007
64 Heathers (1989) - Nov 30, 2007
52 The Birds (1963) - Nov 30, 2007
62 Ocean's Eleven (2001) - Nov 30, 2007
49 Mr. Deeds (2002) - Nov 30, 2007
16 Broken Arrow (1996) - Nov 30, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dave. Why not go rank more films, then come back and check it out again?