![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dave159 | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: May 4, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Get Carter (1971) - Jan 20, 2012 |
| 58 | Animal Farm (1954) - Jan 20, 2012 |
| 73 | Martyrs (2008) - Jan 19, 2012 |
| 84 | Rope (1948) - Jan 19, 2012 |
| 50 | Sex & Drugs & Rock & Roll (2010) - Jan 08, 2012 |
| 74 | The Book of Eli (2010) - Jan 08, 2012 |
| 81 | Donnie Darko (2001) - Nov 04, 2011 |
| 70 | Bullitt (1968) - Oct 21, 2011 |
| 68 | Soylent Green (1973) - Sep 03, 2011 |
| 82 | There Will Be Blood (2007) - Jun 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |