![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DaveS | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2010
Location: USA
|

| 85 | Ratatouille (2007) - Jan 13, 2010 |
| 70 | Amadeus (1984) - Jan 13, 2010 |
| 50 | The Mask of Zorro (1998) - Jan 13, 2010 |
| 75 | 300 (2007) - Jan 13, 2010 |
| 35 | Shaun of the Dead (2004) - Jan 13, 2010 |
| 75 | Titanic (1996) - Jan 13, 2010 |
| 65 | Office Space (1999) - Jan 13, 2010 |
| 50 | The Edge (1997) - Jan 13, 2010 |
| 90 | The Emperor's New Groove (2000) - Jan 13, 2010 |
| 90 | Gran Torino (2008) - Jan 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |