![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DaveXES | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2009
Location: Germany
|

| 80 | The Ninth Gate (1999) - Feb 15, 2009 |
| 75 | Hook (1991) - Feb 15, 2009 |
| 70 | The Mummy (1999) - Feb 15, 2009 |
| 85 | Waiting... (2005) - Feb 15, 2009 |
| 70 | Assassins (1995) - Feb 15, 2009 |
| 80 | Falling Down (1993) - Feb 15, 2009 |
| 75 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 15, 2009 |
| 75 | A Beautiful Mind (2001) - Feb 15, 2009 |
| 75 | Ju-on: The Grudge (2003) - Feb 15, 2009 |
| 70 | Taxi (2004) - Feb 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |