![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dave Tippit | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2008
Location: San Antonio, TX, USA
|

| 84 | The King (2005) - Jun 22, 2008 |
| 84 | American History X (1998) - Jun 22, 2008 |
| 84 | The Patriot (2000) - Jun 22, 2008 |
| 85 | The Mosquito Coast (1986) - Jun 20, 2008 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Jun 20, 2008 |
| 85 | You Can Count On Me (2000) - Jun 20, 2008 |
| 85 | Wall Street (1987) - Jun 20, 2008 |
| 85 | Titanic (1997) - Jun 20, 2008 |
| 85 | The Terminal (2004) - Jun 20, 2008 |
| 85 | The Shipping News (2001) - Jun 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |