![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Davebill | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: May 15, 2009
Location: Tupelo, Mississippi, USA
|

| 0 | Twilight (2008) - May 15, 2009 |
| 40 | Waterworld (1995) - May 15, 2009 |
| 80 | X-Men (2000) - May 15, 2009 |
| 50 | Titan A.E. (2000) - May 15, 2009 |
| 30 | Hulk (2003) - May 15, 2009 |
| 55 | I Am Sam (2001) - May 15, 2009 |
| 100 | The Godfather (1972) - May 15, 2009 |
| 79 | Narc (2002) - May 15, 2009 |
| 70 | Rocky Balboa (2006) - May 15, 2009 |
| 60 | The Perfect Storm (2000) - May 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |