DavidA

davida
Movie Buff - 304 Film Ratings
Member Since: 30 May 2013
Location: Melun, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Wish I Was Here (2014) - Rated 14 Aug 2014
63 6% Death Race 2 (2010) - Rated 13 Aug 2014
95 94% Into the Wild (2007) - Rated 11 Aug 2014
80 45% AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Rated 08 Aug 2014
82 50% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 08 Aug 2014
79 39% Walking Tall (2004) - Rated 08 Aug 2014
80 45% Ong-Bak 2: The Beginning (2008) - Rated 08 Aug 2014
82 50% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 08 Aug 2014
79 39% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 08 Aug 2014
77 31% The Watch (2012) - Rated 08 Aug 2014