![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DavidLynch | |
![]() |
Cinema Addict - 1201 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2009
Location: Bulgaria
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Bride of Frankenstein (1935) - Feb 11, 2009 |
| 35 | Shutter (2008) - Jan 26, 2009 |
| 60 | Teeth (2008) - Jan 26, 2009 |
| 50 | Dragonfly (2002) - Jan 26, 2009 |
| 55 | Reservation Road (2007) - Jan 26, 2009 |
| 80 | 11:14 (2003) - Jan 26, 2009 |
| 75 | Fire in the Sky (1993) - Jan 26, 2009 |
| 35 | You, Me and Dupree (2006) - Jan 26, 2009 |
| 65 | Creature from the Black Lagoon (1954) - Jan 26, 2009 |
| 80 | Dagon (2001) - Jan 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |