![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DavidPOster | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2006
Location: USA
|

| 70 | Mulan (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Terminal (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Cat Returns (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ghostbusters (1984) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Batman (1966) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Holes (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Spies Like Us (1985) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |