![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DavidSeven | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2006
Location: USA
|

| 50 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Backdraft (1991) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Barton Fink (1991) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |