![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DavidSterrit | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Location: Netherlands
|

| 75 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Jan 12, 2009 |
| 25 | Con Air (1997) - Jan 12, 2009 |
| 75 | Collateral (2004) - Jan 12, 2009 |
| 50 | Cold Mountain (2003) - Jan 12, 2009 |
| 75 | Closer (2004) - Jan 12, 2009 |
| 50 | City of God (2003) - Jan 12, 2009 |
| 100 | Cinderella Man (2005) - Jan 12, 2009 |
| 100 | Chicken Run (2000) - Jan 12, 2009 |
| 50 | Chicago (2002) - Jan 12, 2009 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |