Dawnon

dawnon
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2012
Location: IL/CHAMPAIGN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 96% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 15 Apr 2012
88 73% The Straight Story (1999) - Rated 26 Mar 2012
75 53% The Hunger Games (2012) - Rated 26 Mar 2012
84 65% Mystery Train (1989) - Rated 22 Feb 2012
92 85% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 22 Feb 2012
82 61% District 9 (2009) - Rated 22 Feb 2012
80 58% Dead Calm (1989) - Rated 22 Feb 2012
90 81% The Squid and the Whale (2005) - Rated 22 Feb 2012
80 58% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 21 Feb 2012
32 20% Back to the Future (1985) - Rated 21 Feb 2012