![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dayz | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 70 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | S.W.A.T. (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Club Dread (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Independence Day (1996) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Die Hard (1988) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Flight of the Phoenix (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Transporter 2 (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |