Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DeL
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2008
Recent Rankings
80 Green Street Hooligans (2005) - Mar 14, 2009
30 The Messengers (2007) - Mar 14, 2009
72 Irreversible (2002) - Mar 14, 2009
78 Crash (2005) - Mar 14, 2009
55 Secret Things (2002) - Mar 14, 2009
80 Blue Velvet (1986) - Mar 13, 2009
87 Daisy (2006) - Mar 13, 2009
75 Carandiru (2003) - Mar 12, 2009
35 Captivity (2007) - Mar 11, 2009
73 Gattaca (1997) - Mar 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DeL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?