Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DeaSerb
Movie Buff - 315 Films Ranked
Member Since: May 6, 2007
Location: Serbia
Recent Rankings
80 Dead Poets Society (1989) - Aug 25, 2007
85 Empire of the Sun (1987) - Aug 25, 2007
64 Six Days Seven Nights (1998) - Aug 25, 2007
90 Hair (1979) - Aug 25, 2007
80 The Mission (1986) - Aug 25, 2007
65 Firewall (2006) - Aug 25, 2007
85 New York, New York (1977) - Aug 25, 2007
95 House of Flying Daggers (2004) - Aug 25, 2007
70 Medicine Man (1992) - Aug 25, 2007
85 Malcolm X (1992) - Aug 25, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DeaSerb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?