Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dealah
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 21 Grams (2003) - Aug 13, 2007
54 Miami Vice (2006) - Aug 13, 2007
44 Taxi (2004) - Aug 13, 2007
41 X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007
32 Van Helsing (2004) - Aug 13, 2007
64 An Unfinished Life (2005) - Aug 13, 2007
42 Buying the Cow (2002) - Aug 13, 2007
67 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007
55 Legends of the Fall (1994) - Aug 13, 2007
66 Mad Love (2001) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dealah. Why not go rank more films, then come back and check it out again?