Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dean1709
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: South Africa
Recent Rankings
89 Mulholland Drive (2001) - Aug 19, 2009
75 China Moon (1994) - Aug 19, 2009
70 Absolute Power (1997) - Aug 19, 2009
80 Angel Heart (1987) - Aug 19, 2009
70 The Matrix (1999) - Aug 19, 2009
65 The Chamber (1996) - Aug 19, 2009
47 Double Jeopardy (1999) - Aug 19, 2009
80 Wild at Heart (1990) - Aug 19, 2009
68 Desperado (1995) - Aug 19, 2009
98 Eyes Wide Shut (1999) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dean1709. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
Dean1709's Favorite...
DirectorsDavid Lynch