![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DeathWolf | |
![]() |
Movie Buff - 453 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2009
Location: France
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Shutter Island (2010) - Jun 05, 2010 |
| 72 | The Twilight Samurai (2002) - Apr 08, 2009 |
| 60 | The Lives of Others (2006) - Apr 07, 2009 |
| 70 | There Will Be Blood (2007) - Apr 07, 2009 |
| 60 | In Bruges (2008) - Apr 07, 2009 |
| 76 | Oldboy (2003) - Apr 07, 2009 |
| 20 | Catwoman (2004) - Apr 04, 2009 |
| 20 | Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Apr 04, 2009 |
| 20 | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Apr 04, 2009 |
| 30 | Dr. Dolittle 2 (2001) - Apr 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |