![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Deb | |
![]() |
Movie Buff - 258 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2007
Location: California, USA
|
| 90 | Sabrina (1995) - Oct 21, 2007 |
| 75 | Coming to America (1988) - Oct 21, 2007 |
| 80 | Hidalgo (2004) - Oct 21, 2007 |
| 75 | The Firm (1993) - Oct 21, 2007 |
| 82 | From Hell (2001) - Oct 21, 2007 |
| 70 | The Karate Kid, Part III (1989) - Oct 21, 2007 |
| 90 | The King and I (1999) - Oct 21, 2007 |
| 85 | Kindergarten Cop (1990) - Oct 21, 2007 |
| 85 | The Ghost and the Darkness (1996) - Oct 21, 2007 |
| 70 | Total Recall (1990) - Oct 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |