Debaser__

debaser
Movie Buff - 433 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2009
Location: Leeds, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 96% Tyrannosaur (2011) - Rated 31 Oct 2011
67 46% The Arbor (2010) - Rated 27 Apr 2011
68 54% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 27 Apr 2011
80 87% Submarine (2010) - Rated 05 Apr 2011
65 38% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 26 Mar 2011
79 86% The King's Speech (2010) - Rated 11 Feb 2011
83 90% Blue Valentine (2010) - Rated 09 Feb 2011
64 32% Sex & Drugs & Rock & Roll (2010) - Rated 30 Jan 2011
67 46% Dead Snow (2009) - Rated 30 Jan 2011
65 38% The Room (2003) - Rated 30 Jan 2011