Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dedalus
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2008
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Chinatown (1974) - May 27, 2009
60 American Psycho (2000) - May 27, 2009
60 Catch Me If You Can (2002) - May 27, 2009
70 Memento (2001) - May 27, 2009
70 21 Grams (2003) - May 27, 2009
75 WALL·E (2008) - May 27, 2009
75 Toy Story (1995) - May 27, 2009
70 Battle in Heaven (2005) - May 27, 2009
70 The Seventh Continent (1989) - May 27, 2009
70 Funny Games (1997) - May 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dedalus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?