![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Degan | |
![]() |
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2009
Location: Kansas, USA
|
|
Message Sent!
Bio: College student who loves movies
| |

| 94 | Before Sunrise (1995) - Mar 01, 2010 |
| 91 | Better Luck Tomorrow (2002) - Feb 24, 2010 |
| 92 | The Untouchables (1987) - Feb 22, 2010 |
| 90 | The Informant! (2009) - Feb 21, 2010 |
| 93 | Barton Fink (1991) - Feb 21, 2010 |
| 89 | Logan's Run (1976) - Feb 19, 2010 |
| 93 | Spartacus (1960) - Feb 18, 2010 |
| 98 | The Seventh Seal (1957) - Feb 13, 2010 |
| 92 | A Serious Man (2009) - Feb 09, 2010 |
| 94 | His Girl Friday (1940) - Feb 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |