![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Deia Liebl | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2010
Location: Brazil
|

| 75 | Aladdin (1992) - Jun 04, 2010 |
| 35 | The Da Vinci Code (2006) - Jun 04, 2010 |
| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 04, 2010 |
| 40 | Big Momma's House (2000) - Jun 04, 2010 |
| 87 | Liar Liar (1997) - Jun 04, 2010 |
| 90 | Ocean's Eleven (1960) - Jun 04, 2010 |
| 60 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Jun 04, 2010 |
| 50 | Charlie's Angels (2000) - Jun 04, 2010 |
| 75 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Jun 04, 2010 |
| 80 | Beethoven (1992) - Jun 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |