![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Delegat | |
![]() |
Film Freak - 827 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2009
Location: Gabrovo, Bulgaria
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | U-571 (2000) - Jan 20, 2009 |
| 90 | Singin' in the Rain (1952) - Jan 20, 2009 |
| 80 | Cop Land (1997) - Jan 20, 2009 |
| 80 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Jan 20, 2009 |
| 70 | Shrek the Third (2007) - Jan 20, 2009 |
| 85 | My Stepmother Is an Alien (1988) - Jan 20, 2009 |
| 80 | The Peacemaker (1997) - Jan 20, 2009 |
| 70 | Rocky V (1990) - Jan 20, 2009 |
| 80 | Risky Business (1983) - Jan 20, 2009 |
| 80 | One Fine Day (1996) - Jan 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |