Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Movies I'm most looking...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Dellamorte81
Film Freak - 880 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2008
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Jurassic Park III - Dec 06, 2008
88 The Muppets Take Manhattan - Dec 06, 2008
55 The Flintstones - Dec 06, 2008
90 Grumpy Old Men - Dec 06, 2008
92 Philadelphia - Dec 06, 2008
95 Jason and the Argonauts - Dec 06, 2008
40 Jumanji - Dec 06, 2008
100 Casino - Dec 06, 2008
88 All Dogs Go to Heaven - Dec 06, 2008
89 V for Vendetta - Dec 06, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dellamorte81. Why not go rank more films, then come back and check it out again?