Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Delphiki117
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2011
Location: Texas, USA
Recent Rankings
86 Ocean's Thirteen (2007) - Jun 30, 2011
58 Bruce Almighty (2003) - Jun 30, 2011
60 War of the Worlds (2005) - Jun 30, 2011
74 The Bourne Identity (2002) - Jun 30, 2011
40 Little Miss Sunshine (2006) - Jun 30, 2011
64 The Day After Tomorrow (2004) - Jun 30, 2011
25 Titanic (1997) - Jun 30, 2011
82 Ocean's Twelve (2004) - Jun 30, 2011
77 Mission: Impossible (1996) - Jun 30, 2011
73 Live Free or Die Hard (2007) - Jun 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Delphiki117. Why not go rank more films, then come back and check it out again?