![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Delta6 | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2010
Location: USA
|

| 100 | Lonesome Dove (1989) - Oct 03, 2010 |
| 95 | The Abyss (1989) - Sep 01, 2010 |
| 100 | Gladiator (2000) - Aug 03, 2010 |
| 50 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 03, 2010 |
| 50 | Apocalypse Now (1979) - Aug 03, 2010 |
| 30 | No Country for Old Men (2007) - Aug 03, 2010 |
| 95 | Jurassic Park (1993) - Aug 03, 2010 |
| 96 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 03, 2010 |
| 96 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 03, 2010 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |