![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DemiGod | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: Greece
|

| 80 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Evil Dead II (1987) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Jul 03, 2010 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Jul 03, 2010 |
| 20 | Alexander (2004) - Jul 03, 2010 |
| 90 | American Psycho (2000) - Jul 03, 2010 |
| 80 | Insomnia (2002) - Jul 03, 2010 |
| 30 | The Mummy Returns (2001) - Jul 03, 2010 |
| 80 | Rocky III (1982) - Dec 21, 2007 |
| 80 | Blade (1998) - Dec 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |