![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Deniizz | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2011
Location: Turkey
|

| 85 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 18, 2012 |
| 91 | Drive (2011) - Jan 12, 2012 |
| 79 | Top Gun (1986) - Sep 22, 2011 |
| 85 | The Social Network (2010) - Sep 18, 2011 |
| 83 | Green Zone (2010) - Sep 18, 2011 |
| 84 | There Will Be Blood (2007) - Sep 13, 2011 |
| 84 | True Grit (2010) - Sep 13, 2011 |
| 83 | The Deer Hunter (1978) - Sep 13, 2011 |
| 88 | Heat (1995) - Sep 13, 2011 |
| 83 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |