![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Denise | |
![]() |
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: Edinburgh, UK
|

| 90 | Let the Right One In (2008) - Nov 15, 2011 |
| 70 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Jul 17, 2010 |
| 70 | American Gangster (2007) - Jul 17, 2010 |
| 65 | Cellular (2004) - Jul 17, 2010 |
| 60 | The Truman Show (1998) - Jul 17, 2010 |
| 75 | Big Trouble (2002) - Jul 17, 2010 |
| 70 | From Hell (2001) - Jul 17, 2010 |
| 65 | Citizen Kane (1941) - Jul 17, 2010 |
| 65 | Happy-Go-Lucky (2008) - Jul 17, 2010 |
| 65 | Star Trek: First Contact (1996) - Jul 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |