Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DennisKj
Movie Buff - 421 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2010
Location: københavn, Denmark
Recent Rankings
65 Being John Malkovich (1999) - Oct 04, 2010
25 The Addams Family (1991) - Oct 04, 2010
80 A History of Violence (2005) - Oct 04, 2010
65 Superman Returns (2006) - Oct 04, 2010
75 Drag Me to Hell (2009) - Oct 04, 2010
90 The Deer Hunter (1978) - Oct 04, 2010
75 Road to Perdition (2002) - Oct 04, 2010
40 Michael (1996) - Oct 04, 2010
70 The Pelican Brief (1993) - Oct 04, 2010
50 Demolition Man (1993) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DennisKj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?