DerDerrick

derderrick
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 65% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 10 Jul 2012
69 68% Cobra (1986) - Rated 10 Jul 2012
64 50% Godzilla (1998) - Rated 10 Jul 2012
65 57% Amadeus (1984) - Rated 10 Jul 2012
43 28% Snake Eyes (1998) - Rated 10 Jul 2012
95 96% Home Alone (1990) - Rated 10 Jul 2012
54 39% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 10 Jul 2012
70 72% Independence Day (1996) - Rated 10 Jul 2012
76 76% Shutter Island (2010) - Rated 10 Jul 2012
65 57% Revenge of the Nerds (1984) - Rated 10 Jul 2012