Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DerGolgo
Film Freak - 814 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
51 Maverick (1994) - Apr 17, 2011
60 SpaceCamp (1986) - Apr 17, 2011
30 Beethoven (1992) - Apr 17, 2011
92 Private Parts (1997) - Apr 17, 2011
66 Crimson Tide (1995) - Apr 17, 2011
69 The Prestige (2006) - Apr 17, 2011
61 Zombieland (2009) - Apr 17, 2011
67 Finding Nemo (2003) - Apr 17, 2011
79 Virtuosity (1995) - Apr 17, 2011
73 Brewster's Millions (1985) - Apr 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DerGolgo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?