Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DerMessias
Film Freak - 812 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2008
Location: Basel, Switzerland
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 The Ides of March (2011) - Jan 11, 2012
81 Zodiac (2007) - Jan 09, 2012
88 Drive (2011) - Jan 06, 2012
78 Melancholia (2011) - Dec 30, 2011
90 Partly Cloudy (2009) - Nov 12, 2011
85 Winnie the Pooh (2011) - Oct 18, 2011
82 Win Win (2011) - Oct 08, 2011
78 Horrible Bosses (2011) - Oct 08, 2011
74 Crazy, Stupid, Love (2011) - Oct 06, 2011
85 Singin' in the Rain (1952) - Oct 02, 2011