Derek_

derek_ii
Movie Buff - 306 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 57% Promising Young Woman (2020) - Rated 10 May 2021
30 11% Mank (2020) - Rated 10 May 2021
30 11% Nomadland (2020) - Rated 10 May 2021
45 87% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Rated 10 May 2021
45 87% Soul (2020) - Rated 28 Feb 2021
40 57% Catch Me If You Can (2002) - Rated 31 Jan 2021
40 57% Love & Mercy (2015) - Rated 03 Jan 2021
30 11% Lean on Pete (2017) - Rated 03 Jan 2021
45 87% Coherence (2013) - Rated 03 Jan 2021
35 26% About Time (2013) - Rated 03 Jan 2021